Кошик
23 відгуків
Затишна оселя
+380 (67) 769-63-45
+380 (99) 192-94-33

Камінні топки з водяним контуром

Каміни з водяним контуром - завжди теплий будинок На сьогоднішній день, ціна на електроенергію та газ мало чим може нас порадувати, саме тому альтернативні джерела тепла стають все популярнішими. І дуже хорошим вибором у такому разі є тверде паливо. Багато людей помилково вважає, що камінні топки є лише простим декоративним елементом, в той момент коли вони вже давно використовуються як повноцінні опалювальні прилади. Одним з найефективніших джерел опалення на твердому паливі є камінна топка з водним контуром. Таке обладнання дасть змогу не лише обігріти будинок, але й насолодитись усіма естетичними перевагами самого процесу горіння. Головними перевагами цього опалювального пристрою є: надзвичайно широкий вибір потужностей обладнання, продуктивність коливається від 8 до 32 кВт, зі здатністю опалювати приміщення – 400м². Велика потужність камінної топки може легко замінити твердопаливний котел у вашому будинку, у якого кілька поверхів; можливість нормального функціонування за будь-якої схеми опалення. Встановивши камінну топку з водяним контуром у вас не буде потреби в переробці всієї системи опалення.Достатньо буде підключити топку до вже існуючого трубопроводу.

Камінні топки з водяним контуром – популярне рішення в сучасних будинках

Дуже часто в заміських будинках та дачах встановлюють камін з водяним контуром. Його величезна перевага в тому, що він обігріває не лише ту кімнату, в якій знаходиться, а й усе приміщення. Його можна використовувати в якості додаткового або основного опалювального обладнання. І до того ж площа приміщення, яке потрібно обігріти, може бути будь-якою. Під кожну можна підібрати камінну топку з необхідною потужністю. Тому радимо зайти в наш каталог та ознайомитись з асортиментом. Ми з радістю допоможемо підібрати найкраще рішення для вашої оселі.

Камінна топка з водяним контуром: переваги

Якщо ви збираєтесь купити камінну топку з водяним контуром, то варто ознайомитись з її принципом функціонування, а він досить простий. Теплоносієм є вода. Завдяки процесу горіння, який відбувається всередині топки, вода нагрівається до потрібної температури та іде в труби, які підключені до каміну, та розходиться по всьому дому. За рахунок цього приміщення і нагрівається. Серед переваг каміну з водяним контуром варто назвати:

  • Обігрів достатньо великої території;

  • Можлива установка в уже існуючу систему опалення;

  • Довговічність;

  • Безпека та комфорт у користуванні;

  • Естетичний зовнішній вигляд.

Всі переваги камінних топок з водяним контуром говорять про те, що купити їх – це дійсно дуже вдале рішення. Звертайтесь до наших фахівців і вони не лише допоможуть підібрати найкращу модель, а й підкажуть, які допоміжні матеріали вам знадобляться!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner