Кошик
23 відгуків
Затишна оселя
+380 (67) 769-63-45
+380 (99) 192-94-33

Печі. Традиція і технології

Не дивлячись на те, що глобальна урбанізація захопила світ, дров'яне опалення все ще залишається актуальним. Існує як мінімум дві причини, які пояснюють невгасаючу популярність печей:

 1.   Дрова – це дешевий, швидко відновлюючий ресурс;
 2.  За допомогою сучасних технологій можна виготовляти такі печі-каміни, які мають високу тепловіддачу, ККД понад 75%, але одночасно залишаються дуже економними.

Як правильно вибирати печі-каміни?

Якщо ви вирішили придбати піч на дровах, то в першу чергу розглядатимете можливість придбати опалювальний пристрій від одного з відомих виробників. Наш інтернет-магазин може запропонувати вам в Києві, і не тільки, товари європейських марок, таких як: DEFRO Home, NORDflam, Bronpi, BeFHome, Hitze, Invicta та інших, за доступними цінами. Кожен з цих брендів може похвалитися багаторічним стажем у виробництві печей-камінів. При виборі слід керуватися такими критеріями:

 • Якість;

 • Режим економічної витрати дров;

 • Швидкість прогріву приміщення;

 • Високий ККД;

 • Зручність експлуатації;

 • Ціна;

 • Простий монтаж.

Перш ніж купувати, варто визначитися з інтер'єром, адже важливо, щоб камін гармонійно вписувався в загальну атмосферу будинку.

Наш магазин безкоштовно доставить товар як до Києва, так і в будь-який інший куточок України.

ВАРТІСТЬ ПЕЧІ

Як показує статистика, найбільш затребуваними є печі середньої цінової категорії. Головний орієнтир - це гарне співвідношення ціна / якість. Найчастіше замовляють піч-камін Київ, Одеса, Львів, Дніпро і т.д. з високими показниками теплової потужності. Дорогі опалювальні прилади купують в основному як головний декоративний елемент інтер'єрного задуму. Тому виробники, навіть бюджетних пристроїв, намагаються зробити їх зовнішній вигляд якомога більш привабливим.

Опалювати дровами було прийнято ще багато років тому. Адже це не лише зручно, але й давало можливість регулювати обігрів приміщення, готувати їжу і т.д.

Немає нічого дивного, що багато людей в наші дні, особливо після подорожчання газу і електрики, вирішили придбати печі-каміни. Вони мають доступну вартість та великий вибір моделей. На нашому сайті можна підібрати чавунну піч тривалого горіння, яка відповідатиме всім необхідним характеристикам.

Переваги печей

Продукція, представлена ​​в нашому інтернет-магазині, дещо відрізняється конструкцією, потужністю і іншими особливостями. Це дає можливість підібрати оптимальні печі для різного декору і ситуацій. Однак виділити в них спільні риси, які роблять печі-каміни кращими серед подібних аналогів, вийде.

 1. Конструкція, крім власне дров, більше не вимагає залучення інших джерел енергії. Печі-каміни можуть якісно опалювати не тільки кімнату або хол будинку, але і підвальні приміщення, гаражі тощо.

 2. Принцип роботи дозволяє економити паливо. При цьому печі розподіляють тепло максимально в приміщенні, не випускаючи його основну частину в трубу, як це було раніше.

 3. В даному випадку не має значення тип дерева. Можна кинути всередину абсолютно будь-яку гілку або порубані колоди. Такий камін дозволить спалювати папір, дрібне сміття.

 4. Варіантів зовнішнього вигляду печі-каміна дуже багато. Так що вийде поєднати пристрій з зовнішнім виглядом кімнати, зробити його частиною оформлення, а не тільки джерелом тепла.

Фахівці виділяють і деякі недоліки, однак, вони не дуже значні. Дані прилади безпечні для використання, мають всі сертифікати якості і дозволяють створювати тепло в кімнаті навіть у найлютіші морози.

Купити печі в нашому магазині в Україні можна практично скрізь, починаючи від Києва і закінчуючи Харковом.

ОСНОВНІ ВІДИ ПІЧЕЙ

Насправді є кілька різновидів конструкцій, які поєднують в собі функції не тільки печі, а й каміна. Зупинимося на найпоширеніших:

 1. Вдосконалені печі. Це конструкції, які були створені спочатку для опалення приміщення, але при цьому мають спеціальну дверку зі склом, через яку видно полум'я. Вони бувають різного виду, часто можуть замінювати справжній камін.

 2. Власне каміни-печі. Вони виглядають трохи інакше. Зазвичай робляться з цегли або каменю. Такі конструкції не тільки виглядають привабливо, але й мають функцію опалення, хоча швидше як другорядну. Тут в основному увага спрямована на естетичну привабливість.

Якщо говорити про матеріал, то роблять такі опалювальні прилади з металу (в більшості варіантів), цегли. Також часто зустрічаються комбіновані вироби, купити які у нас не складе труднощів.

Якщо мова йде про метал, то такі моделі мають топку, куди власне і завантажуються дрова. Також є дверцята, через які видно вогонь. Цегляний варіант являє собою піч з димооборотом. Такий виріб може грати роль декоративного каміна або печі для прогріву кімнати.

ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАС?

Наша компанія вже давно на ринку (близько 10 років). За цей час встигла себе зарекомендувати тільки з позитивного боку. Є безліч причин купити піч-камін саме у нас. Ось деякі з них:

 1. Ми надаємо найбільш прийнятні ціни на товари. При цьому вона співвідноситься з якістю. Ви не пошкодуєте, купивши продукцію саме у нас.

 2. Кількість печей-камінів у нас величезна. З цього розмаїття можна підібрати найоптимальніший варіант для квартири або заміського будинку, підвалу, холу або гаража. Є різні моделі, починаючи від металевих квадратних і закінчуючи оригінальними круглими варіантами. Вони працюють на дровах і на вугіллі. Відрізняються по діаметру димоходу. Є продукція різних виробників.

 3. Ми гарантуємо високу якість продукції. Наші товари мають гарантію і довгий термін служби. Вони мають всі сертифікати, що підтверджують безпеку використання в житлових приміщеннях.

 4. Практично всі печі-каміни є на складі. Так що вам не доведеться довго чекати після оформлення замовлення.

Наш магазин безкоштовно доставить товар як до Києва, так і в будь-який інший куточок України.

Отже, в нашому сучасному світі популярність такого елементу декору і опалювальної системи складно заперечити. Печі-каміни не тільки допомагають економити гроші на споживанні електрики і газу при опаленні будинку, але і просто виглядають естетично, привертають увагу і надають приміщенню стильний, строгий зовнішній вигляд.

Піч стане прекрасною покупкою для Вас. Вона допоможе наповнити будинок теплом, гармонією і радістю, підкреслить гарний смак господарів і їх турботу про природні ресурси.

 

Печи. Традиція та технології

Попри те, що глобальна урбанізація здобула світ, дров'яне опалення все ще актуальне. Суттєво щонайменше дві причини, які пояснюють невгасну популярність печей: 

 1. Дрова — це дешевий, швидко відновлюваний ресурс;
 2. За допомогою сучасних технологій можна виготовляти такі печі-каміни, які мають високу тепловіддачу, мають ККД понад 75%, але водночас залишаються дуже економними.

Як правильно вибирати піч?

Якщо ви вирішили купити піч на дровах, то насамперед будете розглядати можливість придбати опалювальний пристрій від одного з відомих виробників. Наш інтернет-магазин може запропонувати вам у Києві, і не тільки товари європейських марок, як-от: DEFRO Home, NORDflam, Bronpi, BeFHome, Hitze, Invicta та інших за доступними цінами. Кожен із цих брендів може похвалитися багаторічним стажем у виробництві печей-камінів. Під час вибору треба керуватися такими критеріями:

 • Якість

 • Режим економної витрати дров;

 • Швидкість прогрівання приміщення;

 • Високий ККД;

 • Зручність експлуатації;

 • Ціна

 • Простий монтаж

Перш ніж купувати, варто визначитися з інтер'єром, адже важливо, щоб камін гармонійно вписуватися в загальну атмосферу будинку.

Наш магазин безплатно доставить товар як у Київ, так і в будь-який інший куточок України.

СТИМІСТЬ ПІЧІ

Як показує статистика, найпопулярнішими є печі середньої цінової категорії. Головний орієнтир йде на добре співвідношення ціна/якість. Найчастіше замовляють піч камін Київ, Одеса, Львів, Дніпропетровськ тощо. з високими показниками теплової потужності. Дорогі опалювальні прилади, переважно, набувають як головний декоративний елемент інтер'єрного задуму. Тому виробники, навіть бюджетних пристроїв, намагаються зробити їх зовнішній вигляд якомога привабливішим.

Топити дровами було заведено ще багато років тому. Адже це не тільки зручно, а й дало можливість регулювати нагрівання приміщення, готувати їжу тощо.

Немає нічого дивовижного, що багато людей у наші дні, особливо після подорожування газу й електрики, вирішили придбати печеньки-каміни. Вони мають прийнятну вартість, велику кількість моделей. На нашому сайті вдасться підібрати чавунну піч тривалого горіння, що відповідає всім характеристикам.

Переваги печей

Конструкцією, потужністю та іншими особливостями продукція, представлена в нашому інтернет-магазині, дещо відрізняється. Це дає змогу підбирати оптимальні печі для різного декору та ситуацій. Однак виділити в них загальні риси, які роблять печі-каміни найкращими серед подібних аналогів, вийде.

 1. Конструкції, крім власне дров, більше не вимагають залучення інших джерел енергії. Піч-каміни можуть якісно опалювати не тільки кімнату або хол вдома, але й підвальні приміщення, гаражі тощо.

 2. Принцип роботи дає змогу заощаджувати паливо. Водночас печі розподіляють тепло максимально в приміщенні, не випускаючи його основну частину в трубу, як це було раніше.

 3. У цьому разі не має значення тип дерева. Можна кинути всередину абсолютно будь-яку гілку або порубані колоди. Такий камін дасть змогу спалювати папір, дрібне сміття.

 4. Варіантів зовнішнього вигляду печі-каміну дуже багато. Так що вийде поєднувати пристрій із зовнішнім виглядом кімнати, зробити його частиною оформлення, а не тільки джерелом тепла.

Фахівці виділяють і деякі вади, проте, вони не дуже великі. Ці прилади безпечні для використання, мають усі сертифікати якості та дають змогу створювати тепло в кімнаті навіть у найлютіші морози.

Купити печі чавунні, дров'яні в нашому магазині в Україні вийде практично скрізь, починаючи від Києва та закінчуючи Харковом.

ОСНОВНІ ВИДИ ПІЧЕЙ

Насправді є кілька різновидів конструкцій, які поєднують у собі функції не тільки печі, але й каміна. Зупинимося на найпоширеніших:

 1. Удосконалені печі. Це конструкції, які були створені спочатку для опалення приміщення, але водночас мають спеціальні дверцята зі склом, через які видно полум'я, що грає на полінах. Вони робляться різного типу, часто можуть замінювати справжній камін.

 2. Власне каміни-печі. Вони мають дещо інший вигляд. Зазвичай робляться з цегли або каменю. Такі конструкції не тільки мають привабливий вигляд, а мають функцію опалення, але швидше як другорядну. Тут більшою мірою увага спрямована на естетичну привабливість.

Якщо говорити в матеріалі, то роблять такі опалювальні прилади з металу (у більшості варіантів), цегла. Також активно трапляються комбіновані вироби, купити які в нас не становитиме труднощів.

Якщо йдеться про метал, то такі моделі мають топку, куди власне і підкладаються дрова. Також є дверцята, через які видно вогонь. Цегляний варіант являє собою піч із димооперевертом. Такий виріб може слугувати декоративним каміном або піччю для прогрівання кімнати.

 

Перш ніж купувати, варто визначитися з інтер'єром, адже важливо, щоб камін гармонійно вписуватися в загальну атмосферу будинку.

ЧОМУ ПРИХОДИТЬ ДО НАМ?

Наша компанія вже давно на ринку (приблизно 10 років). За цей час встигла себе зарекомендувати тільки з позитивного боку. Є безліч причин купити пічку-камін саме у нас. Ось деякі з них:

 1. Ми надаємо найприйнятніші ціни на товари. Водночас вони співвідносі з якістю. Ви не пошкодуєте, купивши продукцію саме в нас.

 2. Кількість печей-камінів у нас величезна. Є приблизно 5 тисяч різновидів, з яких вдасться підібрати оптимальний для квартири або заміського будинку, підвалу, холу або гаража. Є різні моделі, починаючи від металевих квадратних і закінчуючи оригінальними круглими варіантами. Вони працюють на дровах і на вугіллі. Вирізняються за діаметром димоходу. Є продукція різних виробників.

 3. Ми гарантуємо високу якість продукції. Наші товари мають гарантію та тривалий термін експлуатації. Вони мають усі сертифікати, що гарантують безпеку використання в житлових приміщеннях.

 4. Практично всі печі-каміни є на складі. Тож вам не доведеться довго чекати після оформлення замовлення.

Наш магазин безплатно доставить товар як у Київ, так і в будь-який інший куточок України.

Отже, у нашому сучасному світі популярність такого елемента декору та опалювальної системи складно споснити. Пічі-каміни, чавунні, дров'яні не тільки допомагають заощаджувати гроші на споживанні електрики й газу під час опалення вдома, але й просто мають естетичний вигляд, привертають увагу та надають приміщенню стильного, строгого зовнішнього вигляду.

Піч стане прекрасним придбанням для людей різного рівня достатку. Вона допоможе наповнити будинок теплом, гармонією й радістю, підкреслить гарний смак господарів і їхню турботу про природний ресурс

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner