Кошик
23 відгуків
Затишна оселя
+380 (67) 769-63-45
+380 (99) 192-94-33

чавунне пічне литво

  Печне лиття, печена фурнітура, печені прилади — це найпоширеніші назви чавунних виробів для камінів і печей. До печеного лиття належать топкові, піддувальні, спарені, прочісні дверцята, засувки, колосникові решітки, плити. Соковиті дверцята бувають:цельнолиті з чавуну, застеклені та комбіновані (декоротивна чавунна вставка замість скла). Піддувальні чавунні дверцята регулюють подавання кисню та закривають застібну камеру. Прочисні чавунні дверцята-зачиняють отвір у коморі до димових каналів печі або каміна. Чавунні засувки відповідають за регулювання тяги в диморі. Для пропуску кисню з поличної камери використовують чавунні колосникові решітки. Широкий асортимент печеного чавунного лиття наданий в інтернет-магазині Затишна оселя.

Містить цілу низку продукції, використовуваної за підвищених температур: камінні топки та їхні деталі, варильні настили для печей, ударери для димоходів, решітки колосника і навіть посуд.
Чавун — належить до низки чорної металургії. У його складі сплав заліза з вуглецем. Матеріал широко всім відомий і часто використовуваний під час виробництва опалювального обладнання.

Переваги чавуну:

 1. Він довговічний у використанні;
 2. Безвреден. З нього виготовляють навіть посуд;
 3. Має підвищену міцність;
 4. Прекрасно зберігає температуру;
 5. Вогнепорен;
 6. Стійкий до різних перепадів температур.

Сфера застосування чавуну.

У сучасному світі з цього матеріалу виробляється маса корисних і потрібних речей. Якісні комплектуючі, деталі та конструкції для опалення вдома, часто виготовлені з чавуну. 
Під час будівництва барбекю, мангалів або вуличних печей, велике значення варто приділити печеній фурнітурі.
Для того, щоб зробити правильний вибір комплектуючих, варто враховувати індивідуальні монтажні розмір

   Пічне литво, пічна фурнітура, пічні прилади-це найпоширеніші назви чавунних виробів для камінів і печей. До пічного литва відносяться топкові, піддувальні, спарені, прочесние дверцята, засувки, колосникові решітки, плити. Топкові дверцята бувають: суцільнолиті з чавуну, засклені і комбіновані (декоротівного чавунна вставка замість скла). Піддувальні чавуну дверки регулюють подачу кисню і закривають зольную камеру. Прочистние чавунні дверки-закривають отвір в кладці до димових каналів печі або каміна. Чавунні засувки відповідають за регулеровку тяги в димоході. Для пропуску кисню з летючого камери використовують чавунні колосникові решітки. Широкий асортимент пічного чавунного лиття надано в інтернет-магазині Затишна оселя.

       Включає в себе цілий ряд продукції використовуваної при підвищених температурах: камінні топки і їх деталі, варильні настили для печей, шибери для димоходів, решітки колосника і навіть посуд.
Чавун - відноситься до ряду чорної металургії. У його складі сплав заліза з вуглецем. Матеріал широко всім відомий і часто використовуваний при виробництві опалювального обладнання.

Переваги чавуну:

 1. Він довговічний у використанні;
 2. Нешкідливий. З нього виготовляють навіть посуд;
 3. Має підвищену міцність;
 4. Прекрасно зберігає температуру;
 5. Вогнетривкий;
 6. Стійкий до ривкових перепадів температур.Печне лиття, печена фурнітура, печені прилади — це найпоширеніші назви чавунних виробів для камінів і печей. До печеного лиття належать топкові, піддувальні, спарені, прочісні дверцята, засувки, колосникові решітки, плити. Соковиті дверцята бувають:цельнолиті з чавуну, застеклені та комбіновані (декоротивна чавунна вставка замість скла). Піддувальні чавунні дверцята регулюють подавання кисню та закривають застібну камеру. Прочисні чавунні дверцята-зачиняють отвір у коморі до димових каналів печі або каміна. Чавунні засувки відповідають за регулювання тяги в диморі. Для пропуску кисню з поличної камери використовують чавунні колосникові решітки. Широкий асортимент печеного чавунного лиття надано в інтернет-магазині

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner